تبلیغات
مهندسی کشاورزی - باغبانی www.baghbani.ir

مهندسی کشاورزی - باغبانی www.baghbani.ir
به اوج دل نشاندمت به خاستگاه زندگی / زمانه گر خزان شود تویی بهار زندگی  
نویسندگان
نظر سنجی
بیشتر از چه مطالب این وبلاگ استفاده می کنید؟


به نام آفریدگار گل و گیاه

منت خدای را عزوجل كه به ما توفیق این خدمت ناچیز را عطا فرمود. علم باغبانی هر روز در حال پیشرفت است و ناشناخته های دنیای زیستی را در می نوردد . درك , فهم و به كارگیری اصولی این علم بدون یادگیری اولیه آن مقدور نیست . لذا در این جهت بدین گونه تصمیم به نگارش مطالب مرتبط با رشته مهندسی كشاورزی - باغبانی نموده ایم كه تحت عنوان "وبلاگ مهندسی كشاورزی- باغبانی

 www.baghbanigroup.mihanblog.com "  قرار گرفته است .

بازنگری بطور كامل توسط مدیریت وب انجام گرفته كه در این بازنگری كوشش بر آن بود تا كاستی ها كه قبلا در عناوین موضوعات مورد بحث احساس می شود با گستردگی آورده شوند ,‌آنچه نارسا بوده رساتر گردد و از واژگان پارسی مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی بهره جویی بیشتر شود .

بدین وسیله به اطلاع كلیه دوستان, آشنایان و بازدید كنندگان محترم میرساند , درراستای فعالیت های یك ساله وبلاگ كه در تاریخ 10/9/84 باهدف اطلاع رسانی در محدوده دانشكده كشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه تاسیس شد كه به لحاظ استقبال بیش از حد بازدیدكنندگان محترم ما را بر این وا داشت تا فعالیت های خود را در سطح جامع تری دنبال كنیم كه در طی فعالیتی یك ساله با آمار بازدید 34 هزار نفری خود مواجح شده ایم  كه موجبات دل گرمی و پشت كار بیشتر ما برای ادامه فعالیت ها گردیده است  .

در این میان لازم میداند از تمام كسانی كه با پشتیبانی خود اینجانب را یاری داده اند و نكاتی را جهت بهبود كیفیت آن گوشزد كرده اند سپاسگزاری نماید . به ویژه در این میان از آقایان مهندسین مهرداد امینی , مهدی اسدزاده كه همكاری صمیمانه داشتند از ایشان تشكر فراوان نمایم . بدین وسیله مراتب امنتان خویش را كه از توجه ویژه به این وبلاگ داشته اند را تقدیم می كنم .

این وبلاگ به دلیل بیان ساده و روان مفاهیم برای كلیه دانشجویان و پژوهشگران و همچنین سایر علاقه مندان قابل استفاده است كه سعی میشود به شكل جامع تری فعالیت های خود را در آینده ادامه دهد .

در این میان از زحمات و تلاش های سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی تهران كه با برگزاری" همایش وبلاگ نویسان كشاورزی و منابع طبیعی و نگاه تخصصی به بخش" افق های روشنی را پیش روی دانشجویان و فارغ التحصیلان عرصه كشاورزی قرار دادند قدردانی نموده و برای این زحمت كشان جامعه سربلندی و سعادت را از خدای بزرگ ارج می نهیم .

بدیهی است كه وبلاگ حاضر خالی از عیب و نقص نیست . از كلیه دانشجویان , همكاران و خوانندگان محترم تقاضا دارد بر اینجانب منت نهاده و موارد را یاد آوری نمایند تا موجبات مرتفع گردد .

با تشكر مدیریت وب

                                                                       مجید فنایی

 

       
طبقه بندی: عمومی،

[ چهارشنبه 15 آذر 1385 ] [ 06:12 ق.ظ ] [ مجید فنایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت